Брикети з торфу (торфобрикети) Луцьк

 
 

Брикети з торфу (торфобрикети) Луцьк

Замовити торф’яні брикети (торфобрикет) Луцьк Волинська область     Бажаєте зекономити кошти на опаленні і в то й же час мати теплий будинок в холодну пору року? Тоді наша пропозиція саме для вас!Пропонуємо за доступними цінами якісний торфобрикет від виробника. Торф’яні брикети - це екологічно чистий та натуральний вид палива, який уже давно позитивно зарекомендував себе серед користувачів, насамперед, завдяки своїй низькій ціні та високій тепловіддачі. Сьогодні попит на торфобрикет стрімко зростає не лише в Україні, а й за її межами. Що цілком зрозуміло, адже коштує брикет на порядок нижче за природний газ та вугілля, а тепловіддача при згоранні приблизно 4000-4500 ккал/кг. Також одна тонна брикету рівноцінна п’ятьом складометрам дров, що робить його ще більш економічно вигідним у використанні. Виробляється торфобрикет шляхом висушення та пресування торфу і є повністю природним паливом без хімічних домішок та шкідливих речовин. Крім того, один гектар торфовища розробленого на паливо рівноцінний до 20 гектар лісу, що значно допомагає зберегти лісові ресурси. Зручна форма випуску торфобрикету дозволяє зберігати його на невеликій площі. Також, на відміну від дров, куплений брикет відразу готовий для використання, що значно економить ваш час та сили. Завдяки довготривалому горінню торфобрикет зручний ще й тим, що не потребує підкладання по 5-8 годин, особливо це зручно для опалення приміщень в нічний час доби. Підходить таке паливо для будь-яких твердопаливних котлів та може використовуватись для обігріву як житлових приміщень так і виробничих споруд. Для власників садибних ділянок торф’яний брикет особливо вигідний, оскільки попіл який залишається після згорання це прекрасне органічне добриво.

     Придбати торфобрикет у нас ви можете подзвонивши за вказаними на сайті номерами. Ми гарантуємо швидку доставку та якість привезеного товару. Доставляємо торфобрикет відразу напряму з Маневицького торфозаводу, який є одним з найкращих в Україні. Вся продукція є сертифікованою та відповідає державним стандартам. Ще одним свідченням якості торфобрикету є високий попит цього продукту у країнах Західної Європи, які постійно купують його на теренах нашої держави.

     Здійснюємо доставку по всій територій Волинської області на постійній основі та готові привезти товар у будь-який зручний для вас час. Продаж торфобрикету здійснюється насипом, мінімальна вага доставки від 2-х тонн.

     Якщо у вас виникли питання стосовно використання, придбання та доставки торфобрикету звертайтесь і ми з радістю вам допоможемо та проконсультуємо!


       Не чекайте морозів – подбайте про тепло вашої оселі вже сьогодні!

 

                      Тел: 0501094084
                      Тел: 0981094084

 

Торфобрикет з доставкою по Луцьку, Реалізація торфобрикету, Торфобрикет в Луцьку, Доставка торфобрикету Луцьк, Купить торфобрикет, Продаж торф’яних брикетів, Торф’яні брикети з доставкою, Торфобрикети недорого, Торфобрикети для котла, торф’яні брикети для бані, Торфобрикет Луцьк купить, Торфобрикет ціна Луцьк, Продам торфобрикет Луцьк, Продаж торф’яних брикетів в Луцьку, Купити торфобрикет в Україні, Купити торфобрикет оптом, Куплю торфобрикет Луцьк, Куплю торф’яні брикети Україна, Торфобрикет Волинська область, Торфобрикет Ківерці купить, Торф’яні брикети Ківерці ціна, Торфобрикети Ківерці купити недорого, Торфобрикет для котла, Торф’яний брикет на дачу, Торфобрикет Луцький район, Машина торфобрикету ціна, Купити торф’яні брикети з доставкою, Ціна на торфобрикет Луцьк, Торфобрикети купити Луцьк, купити паливні торф’яні брикети Луцьк, Брикети торф’яні ціна, Волинські торфобрикети, Брикети з торфу Луцьк, Брикет торф’яний Луцьк, Купить торф в Луцьку, Продам торфобрикет (торф’яний брикет) Луцьк, Торф’яні брикети Луцьк Волинська область, Торф’яні брикети ціна Луцьк, Доставка, реалізація торфобрикету в такі населені пункти: Охотин, Романів, Рокині, Шепель, Шклінь, Лище, Боратин, Буяні, Борохів, Боголюби, Богушівка, Боремель, Велика Городниця, Гать, Голишів, Гараджа, Діброва, Дачне, Жидичин, Жабка, Забороль, Змвїнець, Звірів, Кульчин, Копачівка, Кременець, Ківерці, Клепачів, Ліпіни, Лаврів, Лепляни, Млинів, Маяки, Небіжка, Несвіч, Острожець, Озерце, Омельяник, Нова Українка, Рожище, Рованці, Ратнів, Піддубці, Промінь, Підгайці, Прилуцьке, Струмівка, Торчин, Тарасово, Веснянка, Чаруків, Усичі, Городище, Сапогів, Воютин, Милуші, Сьомаки, Оздів, Крупа, Цумань, Смолигів, Вербаїв, Новостав.. 
Обновлен 21 июн 2017. Создан 20 июн 2017 
КУПИТИ ДРОВА ЛУЦЬК